سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
درباره وبلاگ


"...انتَظِرُواْ إِنَّا مُنتَظِرُونَ" منتظر باشید که ما هم منتظریم انعام/158 دلم می خواست من هم در شمار منتظرانتان بودم...در شمار آنهایی که نفس شان به نفس شما بند است...همانهایی که دمی از یاد شما غافل نیستند...همانهایی که زندگیشان خلاصه در لبخند شماست...همانهایی که خطابشان کردی "فرزندم".... و در یک کلام چقدر دلم می خواست "شیعه" باشم ....! شیعه شما.....
پیوندها
لوگو

آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 80
  • بازدید دیروز: 119
  • کل بازدیدها: 135599
شاید منتظر
صادق زیبا‌کلام، گفت که در صورت تایید صلاحیت اسفندیار رحیم ‌مشایی، وی تمامی نامزدهای اصولگرایان را در انتخابات پشت سر خواهد گذاشت.

سایت رادیو کوچه(Radio Koochah) نوشت: «دکتر صادق زیبا‌کلام، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در مصاحبه‌ای که روز یکشنبه 29 بهمن منتشر شد، گفت که در صورت تایید صلاحیت اسفندیار رحیم ‌مشایی، وی تمامی نامزدهای اصولگرایان را در انتخابات پشت سر خواهد گذاشت.» بنابر این گزارش، زیباکلام در مصاحبه‌اش با خبرگزاری کار ایران(ایلنا)، در راستای سیاست های اصلاح طلبان در ایجاد تفرقه و تشتت در میان اصولگرایان و مجبور کردن آنها به حضور در انتخابات با چند کاندیدا و به تبع شکسته شدن آرای آنها، گفت: «اگر احمدی‌نژاد بتواند رحیم مشایی را وارد عرصه رقابت انتخاباتی کند، مشروط بر اینکه آقای هاشمی و اصلاح طلبان در انتخابات شرکت نکنند، به طور قطع مشایی به راحتی نامزدهای اصولگرایان را پشت سر خواهد گذاشت.» زیباکلام در ادامه برای بالا بردن هزینه رد صلاحیت مشایی مدعی شد: «تنها راه اصولگرایان سنتی برای جلوگیری از شکستشان توسط آقای مشایی، ممانعت از ورود ایشان به انتخابات از طریق رد صلاحیت وی است چون هیچیک از نامزدهای اصولگرایان مثل آقایان دکتر حداد عادل، ولایتی یا علی لاریجانی توان مقابله با وی را ندارند. بنابراین جناح راست با تمام قوا در مقابل آقای رحیم مشایی خواهد ایستاد تا او را رد صلاحیت کند. تنها راهی که در این رابطه برای احمدی‌نژاد وجود دارد این است که تائید صلاحیت مشایی را از طریق حکم حکومتی بگیرد چون شورای نگهبان ممکن نیست صلاحیت او را تائید کند.» در حالی زیباکلام تلاش می کند با بزرگنمایی از مشایی، او و حامیانش را برای حضور در انتخابات ترغیب کند که به نظر می رسد هدف اصلی اصلاح طلبان از این نوع اقدامات، زمینه سازی برای حضور و تایید صلاحیت افرادی همچون خاتمی است!
موضوع مطلب :


دوشنبه 91 بهمن 30 :: 11:48 عصر ::  نویسنده : منتظر