سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
درباره وبلاگ


"...انتَظِرُواْ إِنَّا مُنتَظِرُونَ" منتظر باشید که ما هم منتظریم انعام/158 دلم می خواست من هم در شمار منتظرانتان بودم...در شمار آنهایی که نفس شان به نفس شما بند است...همانهایی که دمی از یاد شما غافل نیستند...همانهایی که زندگیشان خلاصه در لبخند شماست...همانهایی که خطابشان کردی "فرزندم".... و در یک کلام چقدر دلم می خواست "شیعه" باشم ....! شیعه شما.....
پیوندها
لوگو

آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 30
  • بازدید دیروز: 100
  • کل بازدیدها: 152130
شاید منتظر
 

آیا از تکرار معنادار کلیدواژه "انتخابات آزاد" از سوی چهره‌های خاص داخلی و دشمنان نشان‌دار خارج‌نشین نمی‌توان به این نتیجه منطقی رسید که "رمز آشوب" فتنه آتی که پیش‌تر دلسوزان نظام نسبت به وقوع آن در آستانه یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری هشدار داده بودند از کلیدواژه "تقلب" سال 88 به کلیدواژه "انتخابات آزاد" برای انتخابات 92 تغییر کرده است؟ علت تکرار کلیدواژه "انتخابات آزاد" توسط چهره‌ شاخصی مانند "آقای هاشمی رفسنجانی" که از یاران دیرین انقلاب محسوب می‌شود، چیست؟! 
 در حالی که هنوز حدود 5 ماه تا یازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری باقی مانده، از ماه‌ها پیش بسیاری از چهره‌ها و رجال سیاسی به‌صورت پنهان و آشکار، وارد گود انتخابات شده‌اند و تمام توان خود را برای فراهم کردن زمینه استیلای خود بر سایر رقبا به میدان آورده‌‌اند. تلاش‌ها و تحرکات عجولانه برخی از اشخاص و احزاب در ارتباط با انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری در حالیست که مقام معظم رهبری در بیانات خود ضمن بر حذر داشتن از ورود زود‌هنگام به عرصه انتخابات، فعالیت‌های زود‌هنگام انتخاباتی را به صلاح انتخابات ندانسته‌اند. قطعا نوع تحرکات و اظهارنظر‌های اشخاص، چهره‌های سیاسی و فعالان احزاب و گروه‌های مختلف در ماه‌‌های منتهی به انتخابات یکی از مولفه‌های مهم در نحوه برگزاری انتخابات آتی خواهد بود به گونه‌ای که به‌وضوح می‌توان برخی از اظهارنظر‌ها را در راستای حاکم کردن فضایی آرام و عقلایی پیش از برگزاری انتخابات ارزیابی کرد و در مقابل برخی از اظهارنظر‌ها و مواضع با تاکید بر "کلید‌واژه‌هایی" خاص دقیقا با اهداف و اغراض جهت‌دار سیاسی برای بهره‌برداری‌های سوء در حین و پس از انتخابات آتی ریاست‌جمهوری قابل ارزیابی است. بهترین شاهد سخن، انتخابات ریاست‌جمهوری سال 88 است که ماه‌ها و حتی یک سال پیش از برگزاری انتخابات، عده‌ای با طرح‌ برخی شائبه‌‌ها در خصوص صحت برگزاری انتخابات و با بکارگیری کلید‌واژه‌  "صیانت از آرا" در واقع در حال تدارک برای "فتنه‌ای بزرگ" در فردای برگزاری انتخابات بودند به گونه‌ای که این چهره‌ها و اشخاص با طرح گسترده آن کلید‌واژه، دروغ بزرگی به نام "تقلب" را کلید زدند در حالیکه فاصله 8 میلیونی با طرف برنده انتخابات وجود داشت ؛ در واقع این جماعت با رمز آشوب "تقلب" در سودای عملی کردن قصد شوم خود بودند و دقیقا بر اساس همین طرح، بلافاصله پس از برگزاری انتخابات آتش فتنه 88 را روشن کردند. مروری بر مواضع برخی از این چهره‌ها پیش از انتخابات سال 88، می‌تواند حقایق قابل تاملی را برای امروز ما در آستانه برگزاری یازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری آشکار کند.  

 
موضوع مطلب :


شنبه 91 دی 23 :: 2:18 عصر ::  نویسنده : منتظر

 

به گزارش گرداب به نقل از دیلی میل، افرادی که معتاد به نگاه کردن تصاویر مستهجن هستند در خطر از دست دادن حافظه کوتاه مدت قرار دارند.دانشمندان آلمانی به بررسی آن قسمت از مغز که مسئولیتحل مسائل، نگه‌داری اطلاعات در حین کار، تصمیم‌گیری و استدلال هستند؛ پرداخته‌اند. آن‌ها در تحقیقاتشان از 28 نفر – که همگی بالای 26 سال بوده و گرایش به جنس مخالف داشتند – خواستند تا به تعدادی از  تصاویر اینترنتی نگاه کنند که بعضی از آن‌ها مستهجن و تعدادی غیر‌مستهجن بودند. تصاویر غیر مستهجن (عادی) شامل عکس‌های خندیدن و ورزش کردن افراد مختلف بود. از داوطلبین خواسته شده بود که همزمان با نگاه کردن عکس‌ها به سوال "آیا این عکس با عکس 4 اسلاید پیش یکسان است؟" جواب "بله" یا "خیر" دهند. این افراد در زمان نگاه کردن به تصاویر مستهجن در مقایسه با تصاویر غیر مستهجن تعداد جواب ناصحیح بیشتری داشته‌اند. به‌طور میانگین، این افراد در زمان نگاه کردن به تصاویر مستهجن به 67 درصد سوالات جواب صحیح داده‌اند ولی در زمان دیدن تصاویر معمولی 80 درصد جواب‌های آن‌ها درست بوده است. این یافته‌ها به روانشناسان کمک می‌کند تا دلیل این موضوع را دریابند که چرا افرادی که معتاد به نگاه کردن هرزه‌نگاری‌های آن‌لاین هستند؛ بر سر قرار ملاقات‌هایشان حاضر نمی‌شوند، فراموش می‌کنند که بخوابند و یا از پذیرفتن مسئولیت‌های شغلی پاپس می‌کشند. محققین می‌گویند: "تاثیرات منفی تحریکات جنسی بر روی فرآیند‌های شناختی، دلیل بروز قسمتی از این اتفاقات است." کریستسن لایر فارغ التحصیل روانشناسی و مسئول این پروژه می‌گوید: " تحریکات جنسی در امور مربوط به حافظه فعال، تداخل ایجاد می‌کند؛ قسمت مهمی از حافظه که مسئول عملکرد اجرایی بدن است."

 
موضوع مطلب :


دوشنبه 91 دی 18 :: 1:6 عصر ::  نویسنده : منتظر


اسلام حجاب می خواهد. آنانکه  قرائت رحمانی از دین می کنند و حجاب را جدی نمی گیرند قرائتشان، قرائت شیطانی است و تئورسین هایش شیاطین هستند. اتفاقا حجاب در اسلام خیلی هم مهم است و آنانکه جدی نگرفتند گرفتار هوس خویش هستند و خودمی دانند!قصه حجاب تاریخش به کشف حجاب رضاخان انگلیسی و ترویج بی حجابی پسرش محمد رضای آمریکایی برنمی گردد. حجاب میراث مادرمان حوا هست و کوچه بنی هاشم دختران هاشمی را هیچگاه بدون چادر ندید. فائزه جنبش فتنه دختر هاشمی نیست او آقازاده رئیس تشخیص مصلحت نظام است. او حجابش هم فیمنیستی است و برای رضایت آنها لباس رنگی می پوشد.فائزه می داند چادراز اول کامل بود و برای تکمیل کردنش نیازی به طراحی لباس های جدید نبود.فائزه دنبال حجاب فانتزی است.

 
موضوع مطلب :


یکشنبه 91 دی 17 :: 2:37 عصر ::  نویسنده : منتظر

در اتاق رئیس "موسسه اسلامی نیویورک " را گشود و داخل شد. آنگاه بی مقدمه گفت: آقا من می خواهم مسلمان شوم!

مرد سرش را از روی کاغد برداشت، چشمش به دختری جوانی افتاد که چیزی از وجاهت و جمال کم نداشت. گفت باید بروی تحقیق کنی . دین چیزی نیست که امروز قبولش کنی و فردا رهایش کنی. قبول کرد و رفت . مدتی بعد آمد. مرد راضی نشد.... باز هم باید تحقیق و مطالعه کنی. آنقدر رفت و آمد که دیگر صبرش لبریز شد. فریادی کشید و گفت :" به خدا اگه مسلمانم نکنید می روم وسط سالن ، داد می زنم و می گویم من مسلمانم."...مرد فهمید که این دختر جوان در عزم خود جدی است. چیزی به میلاد پیامبر اکرم(ص) نمانده بود. آماده اش کردند که در این روز مهم طی مراسمی به دین اسلام مشرف شود. جشنی به پا کردند و ضمن مراسم اعلام شد که امروز  یک مهمان تازه داریم: یک مسلمان جدید....و او از جا برخاست. کسی از بین مردم داد زد لابد این دختر خانم هم عاشق یک پسر مسلمان شده و خیال کرده دین اسلام جاده صاف کن عشق اوست! چه اسلامی ؟ همه اش حرفه!! _ نه نه ... اشتباه نکنید، این خانم نه عاشق کسی شده و نه با چشم بسته به این راه آمده او مدت هاست تحقیق کرده و با بصیرت دین ما را پذیرفته است. بگذریم او در آن مجلس مسلمان شدو برای اولین  حجاب را پذیرفت. خانواده مسیحی دختر که با یک پدیده جدید مواجه شده بودند، شروع به آزار و اذیت او کردندو روز به روز بر سخت گیری و فشار خود بر او افزودند. دختر مانده بود چه کند! باز راه موسسه اسلامی نیویورک را در پیش گرفت و مسولان مرکز را در جریان کار خود قرار داد. آنان نیز با برخی از علمای ایران تماس گرفتند و مطلب را با آنان در میان گذاشتند. در نهایت کار به اینجا رسید که اگر خطر جانی او را تهدید می کند اجازه دارد که روسری خود را بردارد. شاه بیت غزل این جاست!! دختر پرسید اگر من روسری خود را برندارم و در راه حفظ حجابم کشته شوم آیا شهید محسوب می شوم؟ پاسخ شنید آری .....او با صلابت و استواری گفت: " به خدا قسم روسری خود را بر نمی دارم، هرچند در راه حفظ حجابم کشته شوم."

 

 

 
موضوع مطلب :


پنج شنبه 91 دی 14 :: 6:22 عصر ::  نویسنده : منتظر

 

یه گزارش خبرگزاری فارس ، یک مفتی تندروی وهابی در عربستان سعودی، اخیرا یک فتوای دینی صادر کرده است که در آن به شبه نظامیان سوریه که وی مجاهد خوانده است، اجازه می‌دهد با زنان سوریه ازدواج کوتاه و چندساعته داشته باشند. شبکه پرس‌تی‌وی، شیخ محمد العریفی در این فتوا گفته است که ازدواج بین این مجاهدین و زنان سوریه می‌تواند تمایلات شهوانی این جنگجویان را برآورده کرده و عزم آن‌ها را برای جنگ با دولت بشار افزایش دهد. عریفی در این فتوا افزوده است که این ازدواج‌ها که وی آن را ازدواج‌های مناکحه یا موقتی می‌نامد، شامل زنان و دختران 14 سال به بالا می‌شود. او همچنین در این فتوا، بهشت را به آن دسته از زنانی که به این نوع ازدواج با شبه نظامیان رضایت می‌دهند، وعده داده است. عریفی در گذش